galerie Miroslav Král Nabídka

Grafika, fotky a tisk jsou mým koníčkem

Co nabízím?

Dvacet let s fotoapárátem v ruce. Čtyři roky zkušeností z brněnského grafického studia. Osum let spolupráce s muzei a galeriemi napříč republikou. Desítky faximilí a kopií obrazů, maleb či tiskovin. Stovky vytvořených publikací, posterů, plakátů. Tisíce upravených, nebo zachráněných fotografií. Statisíce fotek z nejrůznějších událostí, či fotek produktů.

Osobní přístup, rychlost a preciznost jsou pro mne samozřejmostí. Cenu je možné vždy upravit dohodou.

Fotografie Reportáž z vašeho svatebního dne

Svatební fotografie je pro mne srdeční záležitost. Během naprosto výjimečného svatebního dne fotograf zúročí všechno co se kdy naučil a má na to jen jeden jediný pokus. To je pro mě výzva a neskutečně mne to baví.

Fotografie Nejrůznější fotografie podle vašeho přání a potřeb

Rodina, přátelé, snoubenci, manželé, děti, miminka, auta, produkty. Fotka jako reklama, fotka jako památka, fotka jako dárek, fotka jako vzpomínka, fotka pro radost, fotka za odměnu, fotka jako reportáž. Cokoliv potřebujete zachytit, jsem vám k dispozici.

Fotografie Retuš fotografií, postproces a produktová fotografie

Pokud potřebujete na fotografii upravit nějaký detail, retušovat nechtěný prvek, nebo snad změnit celkovou náladu. Není problém zhotovit ani profesionální fotografie vašich produktů.

Fotografie Úprava a záchrana starých nebo tištěných fotografií

Fotografie umím naskenovat jak z originálů, tak z negativů nebo diapozitivů. Pokud jsou fotografie poškozené retušuji, doplním utržené části, digitálně vyčistím od škrábanců a špíny. Fotografie lze upravit pro jejich kopie nebo i zvětšení, nebo kolorování.

Grafika Návrh grafiky tiskovin, plakátů, loga, vizuálu

Dobrý brand řekne kdo jste a proč si vás vybrat. Rád vám pomohu s názvem, vymyslíme slogan, tón komunikace i logo a design. Rád také vytvořím plakát na vaši akci, prezentaci vašich výsledků, nebo poster k projektu.

Grafika Vektorizace rastrových předloh nebo kreseb

Máte hezkou kresbu na papíře nebo obrázek v počítači a potřebujete jej převést do křivek pro účely tisku nebo jen k archivaci? Není problém, obojí vám rád převedu do křivek.

Grafika Sazba a grafická příprava publikací a knih

Co mě ale baví nejvíce? Vaše nápady převádět do reality. Rád připravím do tisku vaši novou publikaci, katalog nebo knihu. Publikujete opakovaně nebo zřídka? Ozvěte se také, umím navázat na rozdělanou práci.

Grafika Předtisková příprava a kontrola dokumentů

Budete tisknout větší náklad na ofsetové tiskárně, nebo při tisku vizitky po vás v tiskárně požadují spadávku? Díky letité zkušenosti s ruznými tiskovými technologiemi a stroji pro vás umím data připravit k tisku se vším co je v dané situaci potřeba.

Zavřít Zoom